Festë madhështore për ditëlindjen e nipit të Shyhrete Behlulit

Sot feston ditëlindjen djali i Learta Jakupit, Matini.

Vogëlushi mbush plot katër vite jetë dhe sigurisht s’do të mungonte një festë madhështore.

Learta dhe Kushtrimi kanë zgjedhur Grand Decor për ta rregulluar në detaje ambientin ku do të festohet ditëlindja, me fokus ‘Batman’.

Learta dhe Kushtrimi muaj më parë mirëpritën në jetë edhe një vajzë që quhet Matina.

Urime.

Share With:
Translate »
134 Views