Festë në familjen e Milot Rashicës, i vogli i çiftit mbush një vit

Sot ka festë në familjen e yllit të futbollit Milot Rashica.

Futbollisti shqiptar dhe gruaja e tij, Belkiz, zbuluan përmes rrjeteve sociale se djali i tyre i dytë feston ditëlindjen e parë, shkruan ”Kosovarja”.

Çifti i kanë organizuar edhe festë vogëlushit duke ndarë kështu imazhet e ëmbla nga ndenja.

Ndërkohë të shumta ishin edhe urimet nga familjarë dhe miqtë për familjen e bukur.

 

 

Share With:
Translate »
25 Views