Feston ditëlindjen me familjen, këngëtari shqiptar zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri ka festuar ditëlindjen e tij të 39 ditën e sotme. Ai vendosi që në këto momente të rëndësishme të ishte pranë gruas dhe fëmijëve të tij. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, ai ka zbuluar dhe ambjentet e shtëpisë së tij luksoze. Në foto dukej e gjithë familja dhe në përshkrimin e saj ai shkruante: “Më mblodhën familja për urimin e ditëlindjes sime. Dua edhe shumē nga ju të ju falenderojë shumē për urimet që keni shkruar për mua. Zoti ju bekoftë”.

Në këtë ditë të shënuar, ai gjithashtu ka vendosur të prezantojë fondacionin e tij. Synimi i këtij fondacioni është të ndihmojë familjet kosovare që nuk kanë mundësi ekonomike.

Share With:
Translate »
582 Views