Flokët e Ajkës i preu mami Xhensila dhe shikoni sa e ëmbël doli vogëlushja

Këngëtarja simpatike duket se ka edhe një profesion tjetër.

Ajo ka publikuar një video ku shihet tek sa po i prenë flokët vajzës së saj Ajkës.

Ndër të tjera shkruan se këtë punë e bënë çdo muaj.

Xhensila, përveç shumë angazhimeve në botën muzikore, është edhe një nënë shembull për vajzat e reja,

Share With:
Translate »
98 Views