Florian Marku ka frikë mos i lind gruaja nesër dhe jo pa arsye….

Florian Marku frikësohet se gruaja e tij do të lindë gjatë kohës kur ai të jetë duke boksuar me Jorick Luisetto në SSE Arena të shtunën mbrëma

Ylli shqiptar synon të vazhdojë rrugëtimin e tij drejt fitimit të titullit botëror në peshën e lehtë.

“Jam vërtet shumë i lumtur”, tha Marku në konferencë për media.

“Boksi është jeta ime, njerëzit nuk e kuptojnë këtë por është e vetmja gjë që më bën të lumtur”.

“Tani që po flasim, gruaja ime është shtatzënë në muajt e fundit të shtatzënisë, kështu që mund të lind tani, nesër ose ditën tjetër”.

“Shpresoj të mos lind të shtunën sepse s’do të jem në gjendje ta shoh atë, por jam i lumtur që gjendem këtu”.

Share With:
Translate »
144 Views