FOTO/ Fëmijë ishin aktorë në të njëjtin film, sot janë çift dhe shikoni si duken

Ndonjëherë fati luan lojëra të çuditshme dhe sjell njerëz para jush në një mënyrë që nuk e prisnit kurrë. Kjo ndodhi në rastin e dy aktorëve të Hollivudit , të cilët, ndërsa luanin në të njëjtin film si fëmijë, tani të rritur u takuan përsëri dhe u dashuruan.

Madje fotot e çiftit janë bërë virale kryesisht për faktin se sa ndryshe duken dy aktorët.

Arsyeja për Caitlin Hale dhe Angelo Massagli të cilët luajtën në filmin School of Rock në 2003 përkrah Jack Black.

Aty u njohën dhe disa vite më vonë ranë në dashuri. Lidhja e tyre ka nisur në vitin 2018 dhe shpeshherë ata tregojnë se sa shumë janë të dashuruar me postimet e tyre në rrjetet sociale. Dyshja gjithashtu ka një ndjekës të madh në TikTok, me shumë komente se sa shumë kanë ndryshuar dy aktorët.

FOTO/ Fëmijë ishin aktorë në të njëjtin film, sot

Share With:
Translate »
43 Views