FOTO/ Young Zerka do bëhet baba për herë të parë, kjo është partnerja “sekrete” e këngëtarit

Lajme të ëmbla nga Young Zerka. Këngëtari do bëhet baba për herë të parë.

Por me siguri po pyesni kush është partnerja e tij pasi ai nuk ka zbuluar asgjë për nënës e fëmijës që do vijë shumë shpejt në jetë. Iliana Trebicka është partnerja e këngëtarit Lajmin e mësuam përmes një postimi në InstaStory nga Fifi e cila ka ripostuar foton e Ilianës dhe i ka uruar mirëseardhjen në klubin e mamave.

Në postimet e saj, Iliana ka zbuluar edhe gjininë e bebit që është djalë. Iliana dhe Zerka janë në një lidhje prej kohësh e cila tashmë do të plotësohet edhe me një vogëlush./vizionplus.tv

Share With:
Translate »
22 Views