Fotot nga plazhi tregojnë trupin e Georginës pas lindjes së binjakëve

Futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez po shijojnë prej disa ditësh pushimet në Ibiza bashkë me fëmijët e tyre. Paparacët kanë shkrepur disa foto teksa futbollisti dhe Georgina po pushonin në jahtin e tyre të hënën.

Sulmuesi i Manchester United dhe 28 vjeçarja u panë duke kaluar kohë me një grup miqsh në mes të detit. Cristiano tregoi fizikun e tij teksa mbante veshur një palë pantallona të shkurtra. Nga ana tjetër, Georgina nuk duhej aq në formë me bikinit jeshile.

Pushime: Cristiano Ronaldo dhe e dashura Georgina Rodríguez vazhduan të argëtoheshin në diell ndërsa pushonin në një jaht të hënënPjeshkë: Ajo tregoi mbrapshtin e saj të guximshëm

Kujtojmë që dyshja u bënë sërish prindër së fundmi. Por fatkeqësisht, njëri prej binjakëve, nuk mundi të mbijetonte.

Miqtë: Sulmuesi i Manchester United, 37 vjeç dhe ish-asistenti i shitjeve, 28 vjeç, u panë duke kaluar kohë me një grup shokësh në mes të detit.E pabesueshme: 28-vjeçarja dukej aspak sensacionale

Miqtë: Ata u bashkuan në jaht nga një grup i gjerë miqsh

Share With:
Translate »
55 Views