Fotot nga pushimet malore të Argjentina Ramosaj me të birin, Noah

Këngëtarja Argjentina Ramosaj u bë disa kohë që mungon në tregun muzikor, që pas lindjes së djalit. Ajo i është përkushtuar familjes totalisht dhe shpesh ndan me ndjekësit foto nga jeta e saj e përditshme. Ditët e fundit, Argjentina ka postuar foto nga Rugova, ku po kalon pushimet me të voglin e saj, Noah.

Share With:
Translate »
1078 Views