Fundjava e Gjikos nuk mund të ishte më e bukur se kaq

Gjiko gjithmonë momentet e shumta të jetës i ndan me ndjekësit e tij.

Në shumë raste ai bashkë me gruan edhe fëmijët është pjesë e lajmeve rozë.

Pa dyshim, djali dhe vajza për të janë energjia e ditës, ku reperi në shumë raste shihet duke kaluar kohë me ta.

Edhe në këtë imazh të fundit, pamja e tij e tregon se sa i lumtur është praën tyre Gjiko.

Në këtë selfie mungon Elita.

Share With:
Translate »
56 Views