Futbollisti i Kombëtares sjell foton më të ëmbël me të voglën e tij

Fotoja më e fundit që kemi parë nga jeta private e futbollistit Sokol Cikalleshi ishte nga pushimet dimërore me familjen. Aty ai na prezantoi për herë të parë me vajzën disa muajshe Raina. Por sonte ai sapo ndau foton më të ëmbël me vogëlushen e tij. Raina gjithë vështrimin nga i ati dhe Sokoli sytë drejt botës së tij. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
626 Views