Gazetari i njohur bëhet baba për herë të tretë, vjen në jetë një vajzë

Gazetari i njohur Romir Saraçi është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e bën të ditur vetë gazetari përmes një postimi në Facebook. Gazetari i Report Tv ka edhe dy vajza, tashmë ai është babai i tre vajzave. ‘Zoti më bekoi me vajze! Faleminderit mami Lili që e bëre me motër Sarën dhe Reinen!”, ka shkruar gazetari në Facebook. Stafi i Kids’Time i uron vogëlushes jetë të gjatë.

 

 

 

Share With:
Translate »
718 Views