George dhe Amal fluturojnë drejt Sydney, shihni sa janë rritur binjakët e tyre!

Të bukur, elegant dhe shumë të ëmbël me binjakët e tyre në krahë përpara se të ngjiten në avion. Ja disa foto të rralla të familjes Clooney gjatë udhëtimit të tyre në Sydney. Aktori 60 vjeçar, bashkëshortja Amal Alamuddin, 43 vjeç dhe binjakët e tyre Ella dhe Alexander janë fotografuar teksa merrnin një jet privat.

Divi i Hollyvood-it mbante në krahë vajzën, ndërsa avokatja mbante për dore djalin, teksa ngjisnin shkallët. Pas karantinës së detyruar në një vilë fshati, George dhe familja e tij, të shoqëruar nga stafi, janë transferuar në Halimton Island në Queensland, ku aktori po xhiron komedinë romantike “Ticket to Paradise” me Julia Roberts.

  • foto galeri
  • foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

Me maskat në fytyrë dhe çantat në krahë, çifti është fotografuar teksa linte qytetin australian drejt Queensland, shtetit australian me ishujt tropikal Whitsunday. Teksa babai George do të jetë në shesh xhirim, Amal dhe binjakët mund të shijojnë rërën dhe detin më të bukur në botë.

Share With:
Translate »
154 Views