Geraldina kalon kohë me babi Lekën dhe partneren e tij të re Blertën

Prej disa kohësh, Princ Leka ka nisur një histori të re dashurie me fotografen Blerta Celibashi. Jeta e tyre ka qenë në qendër të mediave rozë që pas lajmit për divorcin e deri të dhuna në oborrin e Pallatit Mbretëror, që përfshiu Elia Zaharinë dhe të atin.

Së fundmi në media po qarkullojnë disa foto të shkrepura, kur Princ duket me vajzën e vogël dhe partneren e re. Ata janë parë në një nga restorantet e kryeqytetit duke darkuar bashkë me vajzën e Princit, Geraldinën.

Ish-çifti mbretëror disa muaj më parë i dhanë fund martesë së tyre disavjeçare, nga e cila kanë edhe një vajzë, Geraldina, për shkak të tradhtisë së Princit me partneren e tij aktuale. Skandali mbretëror doli në sipërfaqe në fillim të marsit, ku edhe në media u shfaqën pamje nga përplasja fizike që ai dhe Elia Zaharia kishin

Share With:
Translate »
73 Views