Gjërat bëhen serioze, Justin fton Selenën në dasmën e të atit

Ribashkimi i tyre bërë bujë shumë të madhe në mediat rozë. Dhe mesa duket gjërat po bëhen shumë serioze për Justin Bieber dhe Selena Gomez.

Ylli i popit e ftoi të dashurën e tij Selenën në ceremoninë e martesës së babit të tij Jeremy me bashkëshorten Chelsey Rebelo në Xhamajka.

“Selena dhe Gomez udhëtuan gjatë natës nga Dallas në Xhamajka për martesën e Jeremy Bieber të hënën,”-thotë burimi më E! Neës. “Justin e mori Selenën në një avion privat. Ata kaluan ditën me familjen e Justin në një resort dhe u bënë gati për martesën e Jeremy me Chelsey”

Të dashuruarit morën pak monete private larg mysafirëve të tjerë të dasmës dhe u fotografuan duke u përqafuar dhe puthur me nëjri-tjetrin.

Jeremy, 42 vjeç u martua me Rebelo, 29 vjeç në një ceremoni private rrethuar nga miqtë dhe familja.

Share With:
Translate »
714 Views