Gjiko humb njeriun e shtrenjtë të familjes dhe emocionon me fjalët për të

Reperi Asdren Gjikolli, për publikun i njohur si Gjiko, ka humbur një nga personat më të dashur për të.

Ish preperi Arlind Gjikolli- Gjikla, i cili u mund nga një sëmundje e rëndë, ishte i afërm i Gjikos, shkruan “Kosovarja”.

“Gjikla , po mundona mu bo i fortë , njejtë si me mësove tërë jetën , ty tkom pas vëlla shok mentor aletat o gjikla jem , shume sfida i kaluam bashkë , edhe këtë sfide menduam se do e kalonim , vetëm nje gjë e di sigurt, sëmundja se pat aspak të lehte , qetësia jote ja ngadalsoj turrin Menquria jote e zhveshi atë. , shkenca e mjeksisë u fasionua me metodat tuaja , por ja qe Zoti te deshti më shumë se ne . Sepse engjujt nuk jetojnë në tokë por ne parajsë . Premtimin ta kom dhane e premtimet do i mbaj, amanetin kom me ta kry , e kur skom me u ndal , veq per ty gjikla jem , njejt si ti qe su ndale asnjëher per mu gjikla jem . Pusho i qetë vëlla i dashur , e ishalla na ki bo hallall krejtve , gjithmone ne zemrat tona pulsi jonë do te jesh ❤️”

Share With:
Translate »
91 Views