“Gjithmonë më e bukura”, fotoja e Encës nga fëmijëria do t’ua bëjë sytë zemra

Këngëtarja e njohur, Enca është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar foton më të ëmbël nga fëmijëria.

Ajo është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit një foto në moshë të vogël, ku shfaqet me flokë të shkurtër dhe me fytyrë të buzëqeshur. Duket se pavarësisht viteve, këngëtarja nuk ka ndryshuar aq shumë.

“Ruensa ka qenë gjithmonë më e bukura”, ka shkruar Enca krahas fotos.

Share With:
Translate »
23 Views