Gjyshja e Alban Ramosajt, pjesë e koleksionit të Dolce&Gabbana

Linja e famshme e modës, “Dolce&Gabbana”, po përgatitet për koleksionin pranverë-verë 2018, ku fotografi Endrit Mërtiri do të shfaqë modelët e tij nga Shqipëria, përfshirë këtu edhe këngëtarin Alban Ramosaj.

Përveç Albanit, pjesë e koleksionit do të jetë edhe gjyshja e tij Have Ramosaj.

Lajmi u bë i ditur cila nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ nga e ëma e këngëtarit, Antigona Ramosaj, e cila ka postuar një foto ku duken të përqafuar gjyshe e nip.

“Mami im dhe djali im në fushatën e Dolce&Gabbana”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.

Share With:
Translate »
545 Views