Gjyshja tregon historinë e trishtë, Dojna Mema përlotet në emision

Ashtu siç u bë e ditur nga vetë moderatorja pak ditë më parë, gjyshja e Dojna Memës ishte e ftuara speciale këtë puntatë të ‘Pop Culture’. Me humorin dhe sinqeritetin e saj, ajo është kthyer padiskutim në gjyshen më të përfolur të momentit.

Dojna është kujdesur t’a bëjë sa më të famshme gjyshen e saj, pasi shpesh sjell video mjaft interesante në instagram. Në emision gjyshja më e pëlqyer e rrjetit përpos batutave që na kishte rezervuar, tregoi dhe historinë e trishtë të jetës.

Teksa dëgjonte historinë Dojna nuk i mbajti dot lotët.

Historinë e gjyshes mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

 

Share With:
Translate »
871 Views