Graniti largohet, reagimi i motrës së tij është krejt i pazakontë

BB VIP

Graniti u largua sonte nga shtëpia e ‘Big Brother’.

Ai u shpreh i lumtur për shkak të mallit për familjen dhe shoqërinë.

Mesa duket e lumtur është edhe motra e Granitit, prezantuesja e njohur Genta.

“Bravo Granit. Mbaroi më në fund” – është shprehur ajo.

Më e mërzitura është Fifi që ka shpërthyer në lot në shtëpi.

Share With:
Translate »
148 Views