Habit Ronaldo Sharka: “Jam dy muajsh shtatzënë”

Moderatori dhe ish-banori i ‘Big Brother VIP 2’ Ronaldo Sharka ka ironizua ish-konkurrenten e “DWTS”, Ina Kollçaku, pasi kjo e fundit deklaronte se nuk ishte mirë fizikisht dhe se ndjeheshe sikur ishte shtatzënë.

ronaldo-1-770

Moderatori ka postuar dy instastory ku shkruan se ka blerë një test shtatzënie dhe se ka dyshime se është shtatzënë.

1

“Miq, pasi @innakolicaku dyshon se mund te jete shtatzëne, edhe unë kam dyshime për veten, per shkak te disa simptomave qe mund te jem shtatzëne. Ndaj bleva kete testin. Per pak iu tregoj rezultatin!”-ka shkruar ai.

2

Share With:
Translate »
68 Views