Hedhin dhimbjen pas krahëve, John Travolta dhe e bija shfaqen së bashku në reklamën e ‘Super Bowl’

Nëse ende nuk e kishit parë John Travoltën me vajzën e tij Ella, ky është momenti ta bëni. Bab e bijë janë shfaqur në reklamën e “Scotts & Miracle-Gro”. Ai ju tregoi të gjithëve që energjitë vazhdon t’i ketë njësoj si dikur, pasi performoi kërcimin nga filmit ‘Grease’ 40 vite pas xhirimit të tij.

Në fillim John nuk di të përdor telefonin dhe e bija ja tregon si ta bëjë. Pas atij momenti 20-vjeçarja Ella dhe aktori kërcejnë.

Reklama e pati premierën ditën e djeshme

Ata humbën para pak kohësh mamin dhe mesa duket e kane superuar dhimbjen, duke e kthyer ne force.

Share With:
Translate »
408 Views