Hilary Duff tregon barkun e rrumbullakosur me bikini

Aktroja e famshme Hilary Duff është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Ylli i Hollywood do të sjellë në jetë një vajzë me të dashurin Matthew Koma.

Dhe aktorja 30-vjeçare ka treguar barkun e saj të rrumbullakosur e veshur me bikini të zeza.

Ajo ka publikuar një foto duke u puthur me Koma në Instagram dhe së sy bie barku i saj.

Duff dhe Koma lajmëruan se ishin në pritje të një fëmije në fillim të muajit të kaluar.

Aktorja ka edhe një djalë 6-vjeçar, Luca Cruz Comrie, me ish-bashkëshortin Mike Comrie.

Share With:
Translate »
573 Views