I bashkoi Renee? Nora e Roberti bashkë për pushime dimërore

Dikur çifti më i njohur i estrades, por që martesa e tyre nuk arriti të jetë jetëgjatë e ti rezistoj kohës.

Nora Istrefi e Robert Berisha ka kohë që i kanë ndarë rrugët, por i bashkon e bija, Rene.

E, me sa duket, ish çifti po kalojnë sëbashku disa ditë pushimesh dimërore.

Këtë e tregojnë më së miri këto foto të kohës dhe lokacioneve të njejta.

A ka diçka vërtet, pushime vetëm për hirë të së bijes, apo…?

No description available.

No description available.

Share With:
Translate »
101 Views