I biri feston ditëlindjen, urimi i veçantë i ministrit shqiptar

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka uruar të birin përmes një postimi të bërë në Instagram.
Martin Bushati, feston sot ditëlindjen e tij të 6-të, ndërsa ministri bashkangjitur me një foto të të birit, i ka shkruar: “Gëzuar Ditëlindjen
Kampion”. Bushati është baba i dy fëmijëve, një vajze 11 vjeçare dhe o një djali, 6 vjeçar.

Share With:
Translate »
857 Views