I biri i politikanes feston ditëlindjen, mamaja emocionon me dedikimin

Voltana Ademi, kryetare e Bashkisë Shkodër, është një nga më të njohurat në vend, pasi më herët jo ka qenë dhe deputete.
Ditën e djeshme Ademi ka festuar datën e lindjes së djalit të saj. Kryebashkiakja e Shkodrës me këtë rast ka postuar disa foto nga festa familjare.
Djali i saj e ka shijuar në maksimum festën dhe duket që është edhe një fans i madh i Batman, pasi në të gjitha fotot gjatë mbrëmjes ka të vizatuar në fytyrën e tij shenjën e këtij personazhi të filmave.
Më poshtë postimi:

Share With:
Translate »
609 Views