I biri mbush 1 vjeç, këngëtari shqiptar i organizon një superfestë

I biri i tij Alte, mbushi një vjet dhe kjo është festë për familjen Shaqiri. Këngëtari i njohur kosovar Korab Shaqiri, ka publikuar një seri fotografish nga ndeja që i ka organizuar të birit të tij për 1 vjetorin e lindjes. Në këto imazhe ai duket shumë i lumtur me prezencën e djalit të vogël e sigurisht edhe bashkëshortes së tij. Ndërsa Alte, është një fëmijë i adhurueshëm dhe tejet simpatik.

Share With:
Translate »
621 Views