I dërgoi letër të bijës, ndjekësit përpasen me nënën e Beatrix Ramosaj

Antigona Ramosaj i dërgoi një letër së bijës e cila u transmetua mbrëmë gjatë spektaklit live.

Megjithatë, kjo gjë siç duket nuk ka ndikuar aspak në frenimin e mllefit të publikut ndaj saj dhe Beatrix, madje disa prej tyre janë shprehur se e urrejnë gjithë familjen e tyre.
Në disa postime të nënës së Beatrix, shumica e komenteve janë negative dhe shqetësuese.

Ndjekësit e saj në rrjete sociale, nuk kanë kursyer ofendime dhe sharjet e shumta drejt saj.

Disa nga komentet mund t’i lexoni më poshtë.

Share With:
Translate »
47 Views