I ka hije një nëne të bëjë skena të tilla? Nora Istrefi u përgjigjet të gjithë kritikëve

Skenat provokuese dhe kërcimi seksi në klipin “As ni got” i Nora Istrefit u prit me shumë ovacione nga publiku. Pati dhe shumë kritika për Norën, duke thënë se një mama nuk mund të vëjë skena të tilla pasi nuk i kanë hije.

E pytur për kritikat në një intervistë për “Edicionin Veror” të ABC Nwes, Nora tha se nuk u kushton fare vëmendje:

 “Absolutisht nuk i dëgjoj ato fjalë se një njeri duhet të duket mirë është apo jo nënë dhe duhet të bësh atë që ndjen dhe që do, skena nuk njeh moshë apo që je nënë apo jo”.

Sa i përket debutimit të saj në skenën ndërkombëtare Nora parapëlqeu të heshtë, por nuk e mohoi:

“Të shohim, s’kam qejf të flas shumë”, tha ajo.

Share With:
Translate »
620 Views