“I ke bërë fantazmat me fol me vete”/ Keisi i del në mbrojtje babait në debatet e ashpra me Einxhel: Po përmbahem mos…

BB VIP – Një prej debateve më të ashpra në shtëpinë e “Big Brother VIP”ka qenë mes Einxhel dhe Sabianit. Moderatorja e njohur është komentuar si banorja e cila ka arritur të nervozojë këngëtarin e njohur.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Einxhel e ka akuzuar këngëtarin për aleanca dhe si mbështetës të strategjisë së Ilirit. Kjo akuzë kaq e fortë e ka revoltuar Sabianin i cili i nervozuar i ka replikuar duke i thënë se nuk është pjesë e askujt nga grupimet në shtëpi. Madje ai ka shtuar se nuk ndikohet nga asnjë prej banorëve.

“I ke bërë fantazmat me fol me vete”/ Keisi i del në

Të tjera debate kanë shoqëruar vazhdimisht dyshen dhe si duket Keisi, vajza e Sabianit nuk po i pëlqen. Modelja ka vendosur që reagojë përmes një postimi në “Instastory”, duke mbrojtur publikisht babanë.

“O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete… ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër”, shkruan Keisi në postimin e saj teksa ka postuar një foto ku Einxhel shfaqet gjatë orëve të para të mëngjesit duke bërë thashetheme me disa prej banorëve.

“I ke bërë fantazmat me fol me vete”/ Keisi i del në

“I ke bërë fantazmat me fol me vete”/ Keisi i del në

Share With:
Translate »
138 Views