I pabesueshëm gjesti që bën vogëlushi i Erkand Qerimajt

Peshëngritësi shqiptar me famë botërore që numëron një sërë titujsh ndërkombëtarë dhe jo vetëm, sic edhe kemi lajmëruar është bërë baba i një vogëlushi pak kohë më parë. Ndërsa ai ndan herë pas here momente të bukura nga jeta e tij, kjo e sotmja me të vërtetë që na la pa fjalë. Vogëlushi ka treguar muskujt, ndërkohë që babi e mban në krah teksa po e kalojnë të dielën në plazh. Jo vetëm që na ka lënë pa fjalë ky veprim, por më e habitshmja është madhësia e krahut dhe format e muskujve, që duken  si të një sportisti të stërvitur mirë. Shqipërisë ndoshta i ka lindur Erkandi i dytë dhe ne për këtë jemi shumë krenarë…

Share With:
Translate »
657 Views