I refuzuar nga vajza e tij! Tom Cruise nuk ekziston më për vajzën e tij 18-vjeçare

Vajza e Tom Cruise feston sot 18-vjetorin e saj. Vajza e vetme e Tom Cruise dhe Katie Holmes është fotografuar duke kaluar ditën e saj të rëndësishme duke vrapuar nëpër Nju Jork me një mik.

Aktorja e Dason’s Creek, 45, mirëpriti fëmijën e saj të parë me yllin e Top Gun , 61 vjeç, në vitin 2006, pak para se të martoheshin.

Katie bëri kërkesën e famshme për divorc në fund të qershorit 2012, ku çifti nënshkroi një marrëveshje disa javë më vonë, detajet në lidhje me ndarjen e tyre janë ende të fshehta, por thuhet se asaj iu dha kujdestaria e plotë e fëmijës.

Ndërsa Suri ka ndarë gjithmonë një lidhje të ngushtë me mamanë e saj , ka pasur pyetje në lidhje me marrëdhënien e saj me babain e saj, i cili aktualisht është duke xhiruar për një projekt të ri në Londër.

Edhe pse asnjëri nuk ka folur publikisht për këtë, një burim i brendshëm ka pohuar tani se ka një përçarje mes yllit të Hollivudit dhe vajzës së tij. “Tomi nuk ekziston për të”, tha një burim për DailyMail.com . “Suri nuk do të ketë asnjë kontakt me babain e saj, pavarësisht se është 18 vjeç dhe edhe nëse ai telefononte, ajo nuk do të përgjigjej. Ai nuk ekziston për Katie apo Suri dhe vajza e tij nuk dëshiron të mbështetet tek ai për asgjë. Ajo ndjen se ka një prind dhe ajo është nëna e saj.”

Sipas gazetës, Tomit nuk do t’i kërkohet më të paguajë mbështetje për fëmijë për ish-bashkëshorten e tij tani që Suri ka mbushur moshën 18 vjeç, gjë që mund të ndërpresë një nga lidhjet e tyre të fundit të mbetura.

Share With:
Translate »
18 Views