I shpëton vdekjes për pak milimetra, kjo foshnje është shumë me fat (video)

Një nënë ka arritur që të shpëtojë në sekondin e fundit foshnjen e saj duke tërhequr karrocën nga rruga kur një kamion kaloi me shpetësi në kryqëzim. Në video të regjistuar në Rostov on Don në Rusi, tregojnë momentin kur nënë instiktivisht tërheq pak mbrapa karrocën ku ishte foshnja e saj ndërsa një kamion mallrash kalon vetëm pak milimetra larg. Ajo po kalonte rrugën së bashku me dy persona të tjerë. Video është publikuar në internet dhe mendimet e njerëzve nga e gjithë bota kanë qenë të ndryshme. Një pjesë ia vë fajin shoferit duke e kritikuar se ka ecur me shpejtësi shumë të madhe në kryqëzim për më tepër më kamion ndërsa të tjerë kritikojnë këmbësorët të cilët nuk e kishin fare mendjen teksa kalonin rrugën.

Share With:
Translate »
671 Views