Ina Kollçaku shton dyshimet për shtatzëni me postimin e fundit

Ina Kollçakun jemi mësuar ta shikojmë super aktive në rrjete sociale dhe në daljet publike.

Së fundmi nëpërmjet një postimi në rrjet sociale Ina ka trazuar ndjekësit për një shtatzëni të mundshme.

Ish-konkurrentja e “DWTS”, Ina Kollçaku, ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shprehet se ndihet sikur është shtatzënë.
Ina: Ditë të gjata dhe mëngjese të hershme. Ndjehem sikur jam shtatzënë ose diçka tjetër.

Kujtojmë se në daljen e saj të fundit për Më lër të flas u shpreh se ka nisur bashkëjetesën dhe është super e lumtur përkrah mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën.

Share With:
Translate »
94 Views