Irina Shayk dhe Bradley Cooper shëtitje me vajzën në Paris

Irina Shayk dhe Bradley Cooper po shijojnë disa kohë së bashku në kryeqytetin francez.  Çifti i famshëm dukeshin shumë të lumtur pasi kaluan një ditë të ëmbël familjare me vajzën e tyre 17 muajshe Lea De Seine në Paris.

Irina dhe Bradley, të cilët kanë qenë në një lidhje që nga viti 2015, ndanë një puthje ndërsa shëtisnin përgjatë lumit Seine.

Bradley duket bukur duke luajtur rolin e babait ndërsa mbarte të bijën mbi supet e tij.

 

Share With:
Translate »
1196 Views