Ish-bashkëshorti e quajti mashtruese, reagon mikja e ngushtë e Ledjonës: Ja si qëndron e vërteta

Gazetarja Jonida Mukaj, mikja më e afërt e Ledjonës dhe familjes së saj, ka zbuluar se si qëndron e vërteta e komentit të ish-bashkëshortit të banores së BBV.

Ajo tha se marrdhënia midis tyre ka përfunduar para më shumë se 10 vitesh dhe se gjërat që personi ka shkruar janë të pavërteta.

Sipas mikes së ngushtë të banores së BBV, nuk është Ledjona ajo që ka ndaluar vajzën të takojë babain e saj, veprim që pretendohet nga ky i fundit.

Vajza ikën tek familja e ish-bashkëshortit të Ledionës sa herë që kanë festë e gëzim. Fakti që ai zotëri ka krijuar një jetë tjetër, është apo jo zonja në fjalë që as nuk e njohim se kush është, që e pengon ndoshta për iu afruar së bijës apo është vajza ajo që refuzon nuk është në përgjegjësinë e Ledionës”, tha Jonida Mukaj.

 

Share With:
Translate »
43 Views