Ja kur e mërzit Remzia vajzën e saj Riolen

Riola, vajza e këngëtares së njohur Remzie Osmani, festoj ditëlindjen, me ç’rast në adresë të saj vërshuan një lum urimesh, shkruan “Kosovarja”.

Për Remzien, Riola është si drita e syve për Remzien, e cila ka vetëm dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Ndërkohë, Riola është krejt larg muzikës dhe interesave të së ëmës. Asaj, nuk është që i duket shumë interesante fusha në të cilën vepron nëna e saj, shkruan “Kosovarja”.

Riola, në një nga prononcimet e pakta, ka treguar që mërzitet shumë kur e ëma ndalet sa në një dyqan sa në një tjetër të për zgjedhur veshje e fustane.

Share With:
Translate »152 Views