Ja si dukej Ilnisa në dasmën e vërtetë me babin e vajzës së saj

Mbrëmjen e djeshme, Ilnisa dhe Meritoni “kurorëzuan” dashurinë e tyre në martesë në prani të gjithë banorëve të tjerë brenda shtëpisë së BBV3. E martuar për herë të dytë, një herë për lojë dhe një prej vërteti, kjo bëri që të gërmohej më shumë në arkivat publike të Ilnisës.

Në dasmën e saj reale me ish- bashkëshortin tashmë me të cilin ka edhe një vajzë, gazetarja dukej shumë ndryshe nga sa shfaqet sot, pamje përmes të cilave na lejojnë të kuptojmë se ndërhyrjet estetike të Ilnisës kanë qenë të shumta.

Ja si ka qenë Ilnisa në dasmën reale para disa vitesh

Share With:
Translate »
33 Views