Janë bërë shoqe të ngushta, vajza e Hygerta Sakos është rritur dhe mami “i vjedh” veshjet

Megjithëse është pjesë e ekranit prej 25-vjetësh, ish-Miss Albania ‘95, Hygerta Sako, është treguar gjithmonë e kujdesshme kur është fjala për ta ndarë me publikun jetën e saj private. Jo më kot edhe intervistat nëpër media i ka mjaft të rralla

Ajo vihet shpesh herë në qendër të vëmendjes së medias për jetën e saj personale. Megjithëse mundohet që të jetë e rezervuar, Hygerta Sako ka ndarë rrallë e përmallë foto të vajzës së saj e cila tashmë është rritur dhe për pak muaj bëhet 16 vjeç.

Nëse e mbani mend të vogël, Anais tashmë ka filluar të marrë hijen e një zonjushe e madje është bërë shoqja më e mirë e mamit saqë ndërrojnë edhe rrobat bashkë, siç tregon vetë Hygerta në foton e mëposhtëme.

 

Story ItemKriza energjitike, kryeministri i RMV: Na pret një dimër i vështirë, do të mbështesim familjet në nevojë
Story ItemMe stil ukrainas, momenti kur një ushtar trim shpërthen minën duke i hedhur një gomë (VIDEO)
Story ItemFinalja e Superkupës, formacionet zyrtare PSG-Nantes, Messi në krye të sulmit
Story ItemTerminali i ri në Rinas, Rama: Qytetarët s’do të përballen më me policët, do të kemi lexim digjital të pasportave në këto shtete
Story ItemLija e majmunit: Si mund të mbroheni nga virusi?
Story ItemDëshironi të hidhni foto në Instagram dhe nuk dini thënien që do e shoqëroni? Ja disa që do ju vinë në ndihmë
Story ItemGosens nuk jep garanci fizike, Inter i kthehet “fiksimit” të vjetër
Story Item“Shiu i meteorëve”, sonte do të shfaqen skena spektakolare nga qielli, mos i humbisni
Story ItemE krahasojnë me Monica Bellucci-n, njihuni me një ndër politikanet më joshëse në botë
Story ItemMarrëveshja e reciprocitetit, serbët dalin kundër, bllokojnë rrugët me kamionë në veri të Kosovës
Story Item“Sjellje e papranueshme, do të flas me Laporta”, Salihamidzic kundër Lewandwoskit
Story ItemVathët me perla “mollë sherri”? Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi bëjnë xing me njëra-tjetrën

Janë bërë shoqe të ngushta, vajza e Hygerta Sakos është rritur dhe mami “i vjedh” veshjet (FOTO LAJM)

Megjithëse është pjesë e ekranit prej 25-vjetësh, ish-Miss Albania ‘95, Hygerta Sako, është treguar gjithmonë e kujdesshme kur është fjala për ta ndarë me publikun jetën e saj private. Jo më kot edhe intervistat nëpër media i ka mjaft të rralla

Ajo vihet shpesh herë në qendër të vëmendjes së medias për jetën e saj personale. Megjithëse mundohet që të jetë e rezervuar, Hygerta Sako ka ndarë rrallë e përmallë foto të vajzës së saj e cila tashmë është rritur dhe për pak muaj bëhet 16 vjeç.

Nëse e mbani mend të vogël, Anais tashmë ka filluar të marrë hijen e një zonjushe e madje është bërë shoqja më e mirë e mamit saqë ndërrojnë edhe rrobat bashkë, siç tregon vetë Hygerta në foton e mëposhtme.

Anais është fryt i dashurisë së moderatores dhe ish-bashkëshortit të saj Artur Aligjoni, menaxher i një prej club-eve më të njohura në zonën e ish-Bllokut.

Share With:
Translate »
81 Views