Jeni kuriozë të shihni si duket një barbie shtatzënë në jetën reale? Shikoni Margot Robbie

Ylli i “Barbie”, Margot Robbie dhe bashkëshorti i saj regjisor janë të martuar që nga viti 2016. Ajo është shtatzënë dhe bashkë me bashkëshortin Tom Ackerley janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Margot Robbie is reportedly expecting with her first child with husband Tom Ackerley; seen over the weekend in Lake Como

Robbie dhe Ackerley, 34 vjeç, u takuan për herë të parë në vitin 2013 në xhirimet e dramës së Luftës së Dytë Botërore Suite Française , ku ai ishte një asistent regjisor dhe ajo ishte para kamerës.

Ata më pas u martuan në dhjetor 2016 gjatë një ceremonie private në Bayron Bay të Australisë. Të dy nuk e shpallën kurrë fejesën e tyre para dasmës së tyre.

Robbi dhe Ackerley fillimisht ishin miq dhe punuan së bashku në kompaninë e prodhimit LuckyChap në një ekip prodhues prej katër personash që përfshin gjithashtu shoqen e fëmijërisë së Robbie Sophia Kerr dhe Josey McNamara.

Margot Robbie Is Pregnant With Her First Child With Husband Tom Ackerley-  Reports - Newsx

Share With:
Translate »
55 Views