Jonida Vokshi jep lajmin e ëmbël: Në pritje të bebit nr.2

Jonida Vokshi ka dhënë sot një lajm të ëmbël gjatë prime të “Big Brother VIP Kosova”. Moderatorja është shtatzënë për herë të dytë. Jonida duket se do e mbante dhe për pak kohë të fshehtë lajmin, por opinionistët Olti Curri dhe Anita Haradinaj nisën ta ngacmonin dhe ajo më në fund e pranoi. Jonida falenderoi të gjithë për urimet dhe tha se është shumë e lumtur që këtë rrugëtim si moderatore e Big Brother VIP Kosova po e vazhdon me kaq emocione të bukura.

 

 

Share With:
Translate »
18 Views