Jonida Vokshi shtatzënë për herë të tretë?

Jonida Vokshi ka realizuar një ask me ndjekësit në rrjete sociale.

Një prej tyre i ka bërë një pyetje paksa rreth shtatzënisë, të cilës Jonida nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“Qyqjaaa”-ka shkruar ajo, duke hedhur kështu poshtë zërat.

Kujtojmë se Jonida është nënë e një vajze dhe një djali të vogël.

Share With:
Translate »
61 Views