Jozefina Topalli e kalon ditën nga “Liqeni” me nipin dhe vajzën

Ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli ditën e sotme ka vendosur që ta kalojë larg politikës dhe afër personave të zemrës.

Ajo ka postuar foto ku shihet se ka dalë shëtitje nga Liqeni, teksa shihet duke shëtitur me karrocë, ku ndodhet nipi i saj.

Topalli shihet në formë e veshur me të zeza teksa shëtit nga Liqeni me vajzën dhe nipin e saj.

Share With:
Translate »
168 Views