Ju kujtohet shahistja e vogël tek ‘Dy herë mat’? Kështu duket sot

Ndonëse nuk e vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi “Dy herë mat” me siguri të gjithëe mbani mend.

Dhe nëse nuk ju kujtohet, por ju risjellim shprehjen që u bë hit nga kyfilm: “Dua edhe akullore, edhe çokollatë”.

Por si duket “Rudina” pas kaq shumë vitesh? Aktorja Manjola Begolli mbaroi studimetpër ekonomik dhe sot është një biznesmene.

Ajo  u rikthyer sërish në ekran, kur u bë pjesë e emisionit ‘Shiko kush luan’.

Share With:
Translate »
751 Views