Juli përlotet shpesh për të, vajza e tij qenka bërë një zonjushë mjaft simpatike!

Jul Deda është kthyer në njërin prej banorëve më interesantë të Big Brother VIP 3 me dinamikat dhe momentet e bukura që po i dhuron këtij spektakli. E ndërkohë, duke qenë se fokusi i publikut ndaj aktorit është mjat i madh në këto momente, vëmendja është spostuar akoma edhe më shumë edhe tek familjarët e tij.

Vajza e Jul Dedës qenka bërë një zonjushë mjaft

Vajza e tij Reina është mjaftë aktive në mediat sociale ku po e përkrah fuqishëm babain e saj. Ndërkohë Reina ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve edhe me pamjen: Ajo tashmë është rritur e është kthyer në një zonjushë mjaft simpatike!

Vajza e Jul Dedës qenka bërë një zonjushë mjaft

Juli është mjaft i lidhur me të bijën, sic e tregoi edhe komenti për ditëlindjen e saj pak vjet më parë. “U rrite zemra jone. Ne fakt u rritem bashke. Kur linde ti, për ne nisi gjithçka nga fillimi. Ne ishim te “vegjël” dhe s’dinim si “luhej” roli i prindit, ndërsa ti ishe e vogël dhe s’dije ç’ishte kjo bote. Edhe sot vazhdojmë t’ia mësojmë njeri tjetrit këto te dyja. Nuk qenka e lehte, por nuk paska gjë me te bukur”, shkruante mes të tjerash ai.

Share With:
Translate »
47 Views