Kaderi dhe nëna e Lumbardhit festojnë së bashku pas fitores së tij (VIDEO)

Pas mbylljes së spektaklit, dhe me fitore të Lumbardh Salihut, festa filloi me të gjithë ish-konkurrentët e spektaklit, familjarët e tyre dhe jo vetëm.

Siç e kemi parë dhe gjatë transmetimit të këtij edicioni, Lumbardhi dhe Kaderi krijuan një lidhje shumë të fortë me njëri-tjetrin. Një lidhje kjo që me siguri do të vazhdojë gjatë dhe pas daljes së tyre nga shtëpia.

 

 

Këtë e vërteton dhe afrimiteti që Kaderi ka krijuar me prindërit e Lumbardhit, ku disa ditë më parë u shfaq në një intervistë duke patur një surprizë prej babait të tij, e ndërsa në orët e para të mëngjesit të sotëm ajo është parë duke festuar dhe kërcyer me nënën e Lumbardhit, moment të cilin do e gjeni të ilustruar me video më poshtë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

Share With:
Translate »
47 Views