‘Kam një fëmijë, por ai ndërroi jetë…’, Xhoana rrëfen historinë e saj prekëse

Sonte në “Love Island Albania”, Xhoana ka rrëfyer sekretin e saj. Konkurrentja ka zbuluar se është nënë e një djali dhe i ka prekur të gjithë me historinë e saj.

Xhoana: “Kam një djalë, ishi im ndërroi jetë kur unë isha 9 muajshe. Mbi bebin tim nuk vendos askënd. Jam mami e një djali të vogël i cili është 1 vjeç e 5 muajsh. Do të doja shumë ta shihja fëmijën tim bashkë me të atin.”

Arlindi: “Më vjen shumë keq   për atë që ke kaluar, nuk të hedh poshtë, por do të ishte më mirë të ma kishe thënë që në fillim këtë.”

Share With:
Translate »
89 Views