Kate Middleton ndan me fansat foton e parë me fëmijët pas operacionit

Princesha e Uellsit ka shpërndarë një foto të re për Ditën e Nënës me fëmijët e saj dhe tregon se po shërohet nga operacioni.

Mamaja e tre fëmijëve Kate postoi një foto të saj ku është e rrethuar nga Princi George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis. Fotoja e ëmbël u shkrep në Windsor në fillim të kësaj jave nga Princi i Uellsit.

Në shkrimin shoqërues, Kate falënderoi publikun për “urimet e tyre të mira dhe mbështetjen e vazhdueshme gjatë dy muajve të fundit” dhe u uroi të gjitha grave “Gëzuar Ditën e Nënës”. Mbreti postoi gjithashtu një foto prekëse të tij dhe nënës së tij, mbretëreshës së ndjerë Elizabeth II, për të shënuar këtë rast.

Image

Postimi vjen disa ditë pasi Kate u pa për herë të parë pas operacionit të rëndë, në një makinë që drejtohej nga mamaja e saj Carole Middleton. Ajo ishte shenja e parë që tregoi se mbretëresha e ardhshme po rikuperohet pas operacionit abdominal më 16 janar.

Share With:
Translate »
42 Views