Këngëtari i njohur shqiptar martoi vajzën! Ky është momenti më emocionues që na përloti të gjithëve

Ditën e djeshme vajza e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti  i dha fund beqarisë.

Maria celebroi dashurinë e saj disavjaçare me martesë dhe ceremonia zgjati dy ditë. Ditën e dielë Maria doli nuse nga shtëpia, ndërsa mbrëmjen e djeshme të gjithë kanë festuar në një nga lokalet më me emër në Tiranë.

Në dasmë kishte të pranishëm dhe personazhe të njohur të ekranit shqiptar, të cilët kanë publikuar në rrjetet socoale momente nga dasma.

Një prej tyre ishte edhe stilistja Enada Atnikolla, e cila ka publikuar në Instagram-in e saj një nga momentet më emocinuese të dasmës.

Motra e Marias dhe Stefi, e kanë surprizuar atë duke i kënduar një këngë dedikuar motrës kur bëhet nuse.

Maria nuk i ka mbajtur dot lotët dhe të gjithë të pranishmit janë përlotur bashkë me të.

Share With:
Translate »
456 Views