Këngëtari shqiptar përlotet kur dëgjon për herë të parë në emision të rrahurat e zemrës së bebit që pritet të vijë në jetë | Video

Këngëtari Kelly sapo na dha lajmin e bukur në emisionin “E diela shqiptare” se ai pritet të bëhet baba. Ai dëgjoi për herë të parë të rrahurat e para të zemrës së bebushit. Kelly fillimisht bëri mimikën e fytyrës kur mësoi se do të bëhej baba dhe e pamë të përlotej kur dëgjoi të rrahurat e zemrës. Si pjesëmarrës në festivalin “Kënga Magjike”, këngëtari tha se këngën ia dedikonte bashkëshortes. Një kujtim i bukur edhe për bebushin që pritet të vijë në jetë. I urojmë çiftit të ri pritje të ëmbël! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1059 Views